Obec Přísečná
ObecPřísečná

Výlet na zámek Schönbrunn a do Vídně

Výlet na zámek Schönbrunn a do Vídně 1

Anketa byla ukončena a z nabízených variant jste vybrali výlet na zámek Schönbrunn a do Vídně. Podmínky pro přihlášení jsou uvedeny v článku.

PROGRAM ZÁJEZDU
Odjíždíme v sobotu 22.4.2023 ráno v 6:30 hod. z návsi v Přísečné. Doprava je zajištěna moderním zájezdovým autobusem s kapacitou 53 míst. Dopoledne navštívíme zámek Schönbrunn, kde nás čeká prohlídková trasa Grand Tour (50 - 60 minut). Ta nás provede celým palácem a kromě soukromých apartmánů Františka Josefa a Alžběty, přijímacích místností, státních apartmánů, uvidíme také pokoje, které obývala Marie Terezie. Po prohlídce budeme mít ještě čas prohlídnout si rozlehlé zahrady zámku. Odpoledne se přesuneme do historického centra Vídně a s doprovodem profesionálního průvodce se
dozvíme spoustu zajímavých informací o historii, uvidíme překrásné památky a centrum města. Budeme mít také dostatek času na nákupy, či šálek vídeňské kávy a sacher dort v některé z místních kaváren. Ve večerních hodinách odjezd zpět do Přísečné.
Pro všechny účastníky je zajištěno pojištění léčebných výloh v zahraničí (pojistné plnění 5 mil. Kč).

PRAVIDLA PRO PŘIJÍMÁNÍ PŘIHLÁŠEK

1. Zájezd je pro osoby, které jsou občany obce, případně v obci žijí zdarma.
  2. Závazné přihlášky k zájezdu lze podávat osobně na obecním úřadě nebo e-mailem na podatelna@obecprisecna.cz ve stanoveném termínu.
  3. Podmínkou přihlášení k zájezdu je vyplnění přihlášky, jejíž součástí je souhlas s nakládáním s osobními údaji pro účely zájezdu obce. Tyto údaje jsou potřebné pro zajištění pojištění a ostatních záležitostí spojených s pořádáním zájezdu.
  4. Žadatelem musí být osoba, která je občanem obce, případně v obci žije. U příbuzných, kteří nesplňují výše uvedené podmínky, bude postupováno individuálně. Stejné podmínky, které mají občané obce, platí i pro členy Sboru dobrovolných hasičů Přísečná.
  5. V případě překročení kapacity zájezdu (53 lidí) bude kritériem pořadí přihlášení.
  6. V případě nenaplnění kapacity zájezdu budou volná místa nabídnuta ostatním zájemcům za symbolickou cenu 250,- Kč. + vstupné do Schönbrunnu.

Závazná přihláška na zájezd

Závazná přihláška na zájezd.pdf
Datum vložení: 1. 4. 2023 21:47
Datum poslední aktualizace: 4. 9. 2023 11:38

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

dnes, středa 24. 4. 2024
čtvrtek 25. 4. slabý déšť 8/1 °C
pátek 26. 4. skoro jasno 15/0 °C
sobota 27. 4. jasno 18/3 °C

Svátek má Jiří

Březen - za kamna vlezem, duben - ještě tam budem.

Jasný Jiří - pěkný podzimek.