Ubytování Beránek – Přísečná u Českého Krumlova

ubytovani-beranekNabízíme ubytování, které se nachází 1km před Českým Krumlovem v obci Přísečná, na trase České Budějovice – Český Krumlov.

Naše poloha je ideální pro poznávání Českokrumlovska a jeho okolí, jak pěšky, na kole, tak i autem. Ubytování ve 3 samostatných pokojích s vlastním sociálním zařízením, kuchyňským koutem, ledničkou a samostatným vchodem.

V objektu je možnost WiFi připojení, pro vozidla uzavřené parkoviště, úschovna kol a motocyklů. Kapacita je maximálně 10 osob. Na zahradě pro příjemné posezení pergola s krbem, kde si můžete odpočinout a něco dobrého ugrilovat.

V obci je možnost občerstvení, 100 m autobusová zastávka, 700 m vlaková zastávka a cca 1 km nákupní zóna. Bližší informace na internetové stránce.

Kontakt: +420 606 337 694, www.ubytovaniberanek.cz/

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>