Dokončení víceúčelového sportovního hřiště

DSC_0002Na zatravněné ploše na návsi, která vznikla zavezením rybníka, vzniklo na základě rozhodnutí zastupitelstva obce podpořeném anketou občanů nové víceúčelové hřiště. Po dlouhé době, tak obec získala opět sportovní plochu převážně pro využití dětí a mládeže. Na hřišti, které bylo zpřístupněno 16. 6. 2014, je možné si zahrát fotbal, nohejbal, volejbal, tenis, basketbal a v případě příznivých klimatických podmínek v zimě, je možné na ploše vytvořit i plochu ledovou pro případné bruslení a hokej.

Realizace celé stavby stála 1.515.445,- Kč vč. DPH a díky třetí žádosti, která byla úspěšná, se povedlo na výstavbu získat dotaci ve výši 425.000,- Kč. Tento projekt „Víceúčelové sportovní hřiště“ byl spolufinancován evropskou unií z Evropského zemědělského fondu pro rozvoj venkova v rámci osy IV LEADER Programu rozvoje venkova ČR.

Start a Conversation

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>